Kriptovaliutų prekyba (isterija)

2017 gruodžio 12 d.
Greed ‘godumas yra gerai’ taip sakė Wall StreetMoney Never sleeps” pagrindinį vaidmenį atliekantis aktorius Michael Douglas.

Tik klausimas, kam iš tiesų tai yra gerai? Galimybė ir šansas visus tempte tempe į šitą didelę ir beprotiškai pavojingą karuselę. Kai pietaudamas kavinėje girdžiu besikalbančias tris solidaus amžiaus moteris apie bitcoinus ir apie tai kiek jos per naktį uždirbo, apima keistas jausmas 🙂 Suprantu kad ši manija ir beprotiška isterija gražiuoju nesibaigs. Bet ar kažkam tai rūpi? Tikriausiai, kad ne, nes žmogaus tokia prigimtis. Nesvarbu kaip bus, bet kol pinigai eina tai aš užsimerkiu.

Kad kriptovaliutos iš esmės keičia visą pasaulio pinigų sistemą aš jau neabejoju, tačiau mano manymu tik tada kaip viskas apsiramins reikėtų gerai išsimiegoti ir pasverti visus už ir prieš. Dabar šokinėti į važiuojantį traukinį per didelė rizika.
Kriptovaliutos pagavo rimtą pagreitį.

Bitcoinas jau apsiprato su 15.000 USD už vieną vienetą ir šiuo metu tvirtai laikosi ties 16.000-17.000 USD riba. Tas pats godumas greičiausia nuneš ir iki 20.000 USD ir ar taip bus pamatysime artimiausiu metu.

Litecoin ir vėl šovė į aukštumas. Dar tik prieš trejetą dienų galvojau ar iki naujų metų LTC/USD pasidarys 200 USD ribą ir kaip tai galėtų atrodyti 🙂 šiandien žiūrėdamas į grafiką suprantu, kad kriptovaliutos tikrų tikriausias fenomenas 245 USD už vieną litecoin vienetą 150 proc. per tris dienas 🙂 what a fff…?

Nežinau kas čia darosi, bet gerai suprantu, kad kriptovaliutos pritraukia vis daugiau ir daugiau susidomėjimo ne tik iš profesionalių investuotojų ir rinkos spekuliantų, bet ir iš paprastų nieko nesuprantančių ir greitai praturtėti norinčių žmonių. Kas juos traukia? Kodėl taip visi išprotėjo ir puola nesveikomis sąlygomis pirki vieną ar kitą kriptovaliutą? Spręskite Jūs.

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė. Plačiau apie tai: privatumo politika.
Sutinku    Nesutinku