Kriptovaliutų iliuzijos

2020 rugsėjo 6 d.

CRYPTO kritimas kaip geras šaltas dušas.

Vis dar skaudu matyti kaip žmonės apimti euforijos ir masės specialistų patarimų naiviai tiki, kad jų investicijos užpirktos aukščiausiose arba blogiausiose vietose vis dar atsities ar net pradės augti. Per ilgą laiką matydami tas pačias žmonių klaidas darome išvadas, kad Lietuvos investuotojų – prekiautojų į kriptovaliutas naivumas ir žioplumas be aiškaus tikslo investuoti, veda prie pinigų praradimo.

Norint sėkmingai investuoti kriptovaliutose reikėtų aiškiai susidėlioti tikslus ir pagaliau suvokti, kad godumas kuris aptemdo žmonijos protą ateis ir pas. Neturėdami aiškios vizijos kodėl kur ir kiek jums reikia iš vienos ar kitos investicijos, neabejotinai patirsite nuostolius. Žmonių noras praturtėti aptemdo protą ir kalbėtis apie realias situacijas, faktus ir galimybes nelieka prasmės. Klausimas kaip neprarasti pinigų spekuliatyviose rinkose vis dar turi stipriausią galią ir pamatinę prasmę.

Blaškydamiesi nuo vieno prie kito, ieškodami aukso gralio ir super strategijų, dauguma prekiautojų sugaišta ne vienerius metus. Švaisto didelius pinigus ir galiausiai nieko neranda.

Paklauskite savęs ar Jums to reikia?

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė. Plačiau apie tai: privatumo politika.
Sutinku    Nesutinku