Kriptovaliutų depresija ir prekyba Bitcoin

2018 vasario 2 d.
image

Kriptovaliutų prekyba Bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin

Kriptovaliutų isterija keičia kryptį ir auga į depresiją baimę ir nežinomybę. Kriptovaliutos Bitcoin, Ethereum, Ripple ir Litecoin toliau krenta ir techniškai atrodo ties kritinėmis ribomis.

Šiuo metu Bitcoin kaina priartėjus prie matematiškai svarbaus lygio kurio neatlaikius galimas dar didesnis Bitcoin kriptovaliutos kritimas. Panašu, kad prasideda visiška kriptovaliutų investuotojų ir spekuliantų panika. Jeigu pardavėjai ir toliau išliks stipresni ir užsidarinės žemiau 9000 USD kainos lygį, galimas kritimas ir iki 7000 USD. Tiek techniškai tiek psichologiškai 10.000 USD už vieną BTC vienetą jau nebeatlaiko. Jeigu greitu metu neatsiras stiprių pirkėjų tai kriptovaliutų tėvui Bitcoin bus prasti reikalai. Jau minėjome prieš savaitę, kad prekyba Bitcoin ir kitomis valiutomis kabo ant didelės rizikos ir didesnio kilimo jose nematome.

Pažiūrėjus bendrai visų kriptovaliutų kursai smarkiai pasikoregavę ir iš esmės visų kriptovaliutų kursai važiuoja žemyn. Didelius lūkesčius ir fantazijas turėję žmonės šiuo metu apimti prastų nuotaikų ir vis dar tikisi, kad atgaus savo investuotus pinigėlius. Techniškai žiūrint į šios dienos tendencijas galima pasakyti, kad reikalai pakankamai prasti ir aukščiausiomis kainomis prisipirkusiems prekiautojams ateinančiu momentu nereikėtų nieko tikėtis. Kiekvieną dieną pardavėjai užima vis didesnes ir solidesnes rinkos pozicijas todėl norint investuoti į jau minėtas kriptovaliutas, reikėtų sulaukti bent keleto rimtų signalų, kad rinkoje dominuoja optimizmas ir pirkėjai pasiruošę pirkti.

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė. Plačiau apie tai: privatumo politika.
Sutinku    Nesutinku