Kriptovaliutų apžvalga Bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin

2018 vasario 24 d.
image

Apžvelgsime pagrindines kriptovaliutas Bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin.

Nieko nuostabaus, kad dauguma kriptovaliutų vis dar neranda savo konkrečios krypties. Žiūrint iš investavimo pusės šiuo metu labai aiškiai susidėliojusios daugumos kriptovaliutų apačios ir viršūnės todėl pajudėjus kriptovaliutoms aukščiau jau buvusių paskutinių viršūnių galima tikėtis ir didesnio daugumos kriptovaliutų judėjimo aukštyn. Tačiau pradėjus važiuoti pagrindinėms Bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin valiutom žemyn, situacija gali labai pablogėti. Tokiu atveju galėtų tekti priimti nemalonius sprendimus ir fiksuoti nuostolius jeigu investuotojai prisipirko jau minėtų valiutų piko metu.
Pažymėsime pagrindinius minimų kriptovaliutų kainos rėmus kur laikantis kainai galima jaustis saugiau ir laukti pagerėjimo.

Bitcoin: kainos rėmą sudaro 12.000-7.000 USD kaina. Jeigu pirkėjai nuspręstų, kad Bitcoin yra nuvertintas ir pasiryžtų mokėti už šią kriptovaliutą daugiau kaip 12.000 USD, tokiu atveju galimas ir didesnis kainos kilimas iki 13.000 ir vėliau galbūt iki 15.000 USD už vieną Bitcoin vienetą. Tačiau jeigu vis tik ir toliau išsilaikys stipresni pardavėjai, tada reikalai gali suprastėti ir tolesnis kritimas žemiau 7.000 USD gali būti labai skausmingas.

Ripple: kaip ir Bitcoin šiuo metu yra tarp dviejų kainų kurios aiškiai apibrėžia šios kriptovaliutos judėjimo rėmus. 0,60 dolerio centų yra šios poros paskutinė apačia, o artimiausia viršūnė kurią pramušus kaina galėtų stiebtis toliau yra 1.2 dolerio už vieną Ripple vienetą. Kaip ir Bitcoin ši pora techniškai juda labai kokybiškai ir prasimušus pro minėtus lygius gali patraukti prie aukštesnių lygių kurie sudarytų 1.6, 1,9 o vėliau gal ir 2.2 dolerio už vieną Ripple vienetą.
Kritimo atveju galimi 0.40-0.30 dolerio centų kainos lygiai.

Litecoin: sustojus ties 240 dolerių kaina ir jei pramušus galima kelionė iki 265-305 USD. Kritimo atveju prasimušus pro 160 kainą galime grįžti ir iki 100.

Ethereum: Ši kriptovaliuta laikosi ties 1000 dolerių ir sutvarkius šį kainos lygį galėtų judėti ties 1100 ir 1200 dolerio už vieną Ethereum vienetą.

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė. Plačiau apie tai: privatumo politika.
Sutinku    Nesutinku