Kriptovaliutų prekyba

2018 sausio 8 d.

Naujuosius metus pasitikome su aukščiausia Ethereum ir Ripple kaina. Tuo tarpu Bitcoin gražiai pasikoregavo. Bitcoin Cash vis dar užsitęsusioje korekcijoje kaip ir Litecoin kuris sustojo dar praeitų metų paskutinio mėnesio gale.


Ripple

Daugiausia dėmesio 2017 metų gale sulaukė viena iš pagrindinių kriptovaliutų Ripple. Dar gruodžio 12 dieną po gražios price action kainos gavome prisipirkti po 0,25 ct. už vienetą, o jau kitą dieną kaina pasiekė 0,34 ct. už vieną Ripple vienetą. Vos po kelių dienų kaina šovė iki 1 USD, o dabar jau matome, kad šios kriptovaliutos kaina pasiekusi 2,4 USD už vieną vienetą. Toki spartūs kilimai ir sunkiai suprantami, bet tai yra faktas. Aukščiausią Ripple kainą buvo pasiekus jau šių metų sausio 4 d. iki 3.325 USD už vieną vienetą. Šiuo metu ši kriptovaliuta pradėjus koreguotis todėl reikėtų atidžiai stebėti kaip pirkėjai elgsis toliau. Sunku prognozuoti kas vyks toliau, nes tai nauji ir praeities neturintys rinkos produktai. Jeigu pirkėjai ir toliau norės aukštesnės kainos virš 3,325 USD, greičiausia pirkimo manijoje ir vėl pradės dominuoti pirkėjai. Jeigu kaina darytų žemesnes kaip 2,1547 ir ten užsidarinėtų, tuo atveju pirkėjams būtų pakankamai sunku siekti prieš tai buvusių aukštumų ir greičiausia Ripple pradėtų didesnę ir gilesnę savo judėjimo korekciją.

Ethereum

Ethereum kriptovaliuta dar 2017 metų lapkritį pasiekusi 400 USD kainą sėkmingai juda aukštyn, o šiuo metu laikosi virš 1000 USD už vieną vienetą. Tokiu tempu kylant į viršų labai sunku prisipirkti Ethereum kriptovaliutos dėl dviejų priežasčių. Pirmiausia dėl to, kad techniškai nėra kur apsidrausti ir susidėti STOP/LOSS ribas jei vis tik kaina nuspręstų koreguotis ir patrauktų žemyn. Antra priežastis psichologinis efektas. Neturint jokios grafiko istorijos šiuo metu kaina atrodo nenormaliai aukštai ir psichologiškai sunku priimti pirkimo sprendimus, nes momentinis grafikas atrodo labai perpirktas. Protingiausia laukti korekcijos ir suprasti, kad visų pinigų niekada neuždirbsi.

Litecoin

Litecoin kriptovaliuta per paskutinįjį 2017 metų mėnesį pabrango daugiau kaip tris kartus nuo 96 USD iki 375 USD už viena kriptovaliutos vienetą. Šiuo metu kaina kaip ir bitkoino yra korekcijoje ir laikosi ties 280 USD kaina kuri gali būti pakankamai svarbi pardavėjams ir sudėtingai įveikiama pirkėjams. Jeigu vis tik pirkėjai ir toliau tikės Litecoin kaip viena iš kriptovaliutų perspektyvų ir mokės už vieną vienetą daugiau kaip 300 USD, galimas ir tolesnis šios kriptovaliutos brangimas. Jei vis tik pardavėjai neleis stiebtis į viršų ir smukdys kainą žemiau 200 USD, galima ir didesnė šios kriptovaliutos korekcija žemyn.

Bitcoint

2017 metai daugiausia dėmesio sulaukusi kriptovaliuta Bitcoin taip ir nesugebėjo pasiekti 20.000 USD kainos už vienetą. Praeitų metų pabaigoje kaina pradėjo koreguotis ir vienu metu buvo pasiekusi net 12.000 ribą kas nemenkai išgązdino tuos investuotojus kurie bitcoin prisipirko dar po 19.000 USD. Techniškai ši kriptovaliuta atrodo labai gražiai ir kiekviena jos korekcija labai gražiai sudirbdavo pirkėjams palankia linkme. Šiu metu bitcoint kaina laikosi ties 15.000 USD už vienetą ir kol kas ten labai gerai jaučiasi. Jei vis tik pirkėjai norės 17.000 USD ir daugiau, galimas ir didesnis šios kriptovaliutos augimas todėl norintys pirkti turėtų atidžiai stebėti kaip elgsis pirkėjai ir žinoma pardavėjai.

Apie kriptovaliutas iš techninės pusės galite pasižiūrėti parengtoje video apžvalgoje čia

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė. Plačiau apie tai: privatumo politika.
Sutinku    Nesutinku