Kriptovaliutos - Bitcoin apžvalga

2018 sausio 22 d.

 

Po galingo kriptovaliutų kritimo techninis sustojimas, o gal ir atšokimas pagrindinėse kriptovaliutų porose.

Baimės kurios apėmė didžiulę daugumą kriptovaliutų prekiautojų (investuotojų) sumažėjo sutartinoje vietoje visose pagrindinėse kriptovaliutose. Kadangi kiekviena Trading Incubator analizė paremta tik iš techninės pusės, tai nesigilinsime į fundamentinius dalykus dėl pietų Korėjos sprendimų, dėl Kinijos draudimų ar Šveicarijos pasisakymus apie didinamas investicijas į Blockchain sistemą ir t.t.

Techniškai dauguma kriptovaliutų labai aiškiai pasiekė 61 arba 76.4 fibo lygiu kurie ir buvo sustojimo taškais. Priminsime, kad tendencijoje kainai pasikoregavus iki 61.4 arba 76.8 lygių, tikimybė apsisukti ir tęsti savo pradėtą tendenciją yra lygi šių skaičių ekvivalentui procentine išraiška. Istoriškai tokiose vietose kaina apsisuka daug dažniau negu tose kuriose nėra šių pagrindinių korekcijos skaičių.

BTC- Bitcoin

Ši pora nuo paskutinės apačios kuri buvo ties 5.420 dolerių pašoko daugiau kaip 260 proc. ir nepasiekė taip lauktų 20.000 USD. Nuo 19.800 USD jau penkta savaitė sėkmingai koreguojasi žemyn ir tik sausio 17 d. sustojo atsikvėpti. Šiuo metu 10.000-13.000 dolerių už vienetą yra ta zona kuri mūsų nuomone yra labai svarbi iš techninės pusės. Tikėtina, kad jeigu pirkėjai ir toliau tikės bitcoin ateitimi, jie pilnai uždarinės 13.000 dolerių kainą viršuje ir stiebsis dar aukščiau taip stiprindami bitcoin kainą ir pritraukdami vis daugiau investuotojų.

Jeigu pardavėjai turės daugiau pinigų ir mažiau tikėjimo šia kriptovaliuta ir kainą uždarinės žemiau 10.000 USD už vienetą, tokiu atveju bitcoin gali patirti dar didesnius kritimus ir tokiu būdu gali prasidėti rimti neramumai kurių metu panika vis didėtų nešdama bitcoin kainą į naujas skausmingas apačias.
Vis tik reikėtų pabrėžti kol kaina laikosi aukščiu minėtųjų 10.000-11.000 USD, tol įtikinti pirkėjus atsisakyti savo turimų vienetų nebus taip paprasta ir pirkėjų galimybės šioje vietoje bus kur kas didesnės.
Daugiau žiūrėti video apžvalgoje čia>

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė. Plačiau apie tai: privatumo politika.
Sutinku    Nesutinku