FOREX PREKYBA (EUR/USD APŽVALGA) 2018/02/18

2018 vasario 18 d.
image

EUR/USD kursas stabtelėjo ties 1.25000

Jau keturios savaitės iš eilės kaip euro kursas prieš JAV dolerį laikosi ties 1.2500 kainos lygiu. Kad ir kaip norėtųsi tolimesnio euro kainos kilimo jis niekaip negali užsidaryti aukščiau šio psichologinio ir techninio lygio. Kiek bebūtų pirkėjų kurie norėtų padidinti euro kainą iki naujų aukštumų jiems tas nepavyksta. Pardavėjai aiškiai demonstruoja savo jėgą jau keturios savaitės iš eilės ir neužleidžia savo stiprių pozicijų. Ankščiau darytose eur/usd video apžvalgose kalbėjome apie tai kad labiau fokusuosimės į ilgąsias BUY pozicijas ir laukiame tinkamų signalų pirkti. Stebėdami eur/usd (price action) kainos judėjimą nesulaukėme jokių teigiamų pirkimo signalų todėl ir toliau išliekame rinkos stebėtojais.

Kainai besilaikant žemiau 1.2500 lygio į buy pozicijas nesižvalgysime ir lauksime stipresnių pirkėjų signalų.

 Jeigu kaina nekils.
Jeigu euro pardavėjai įgaus didesnį pagreitį ir kaina pradės važiuoti žemyn, galime sulaukti kainos judėjimo iki artimiausio 1.2200 kainos lygio ir dar mažesnio, bet nemažiau svarbus eur/usd 1.2000. Artimuoju metu kainai judant minėtame intervale, prekiauti ir juo labiau užsidirbti gali būti sunku ir pavojinga.

 Kainai judant aukštyn.
Euro kursui judant aukštyn ir kylant aukščiau 1.2500 lygio, galima kelionė iki 1.3000 taptų visai reali ir įmanoma.
Prasimušus ir užsidarius D1 grafike kainai virš 1.2500 lygio ieškosime rinkos signalų kurių dėka galėtume prisipirkti eur/usd poros ir keliauti toliau link minėto 1.3000 kainos lygio.

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė. Plačiau apie tai: privatumo politika.
Sutinku    Nesutinku