EUR/USD apžvalga

2018 sausio 14 d.

EUR/USD pora šiaip ne taip nusprendė keliauti virš 1.2000 lygio ir savaitės pirkėjai sausio 12 d. drąsiai mokėjo po 1.2100 ir net po 1.2200 dolerio už eurą.

Tai pirmas kartas daugiau kaip po 3 metų kaip pirkėjai siūlo ir vis kelia aukštesnes kainas. Techniškai euro kursas dolerio atžvilgiu atrodo pakankamai neblogai ir traukia vis didesnį susidomėjimą tarp forex rinkos prekiautojų. Jeigu ir toliau išsilaikys stipresni pirkėjai tai labai tikėtina, kad euro kaina ir toliau judės į viršų tikrindama vis naujesnes ir aukštesniais viršūnes.

Žinant kaip EUR/USD valiutų porą veikia psichologiniai lygiai, nereikėtų pamiršti, kad aukščiau yra 1.2500 ir 1.3000 kurie ir gali būti pagrindinis traukos tikslas dabartiniams rinkos pirkėjams.

eurusd apzvlga
Jeigu vis tik sustiprėtų rinkos pardavėjai ir techniškai atsirastų rimtų argumentų kurie signalizuotų euro pirkėjų silpnumą, reikėtų užimti stebėtojų pozicijas ir laukti aiškesnių rinkos apsisprendimų. Šiuo metu stipti eur/usd apačia ties 1.2000 kaina tad jeigu savaitės eigoje pardavėjai vis dar norės tikrintis šias apačias, tikėtinas ir šoninis judėjimas. Nereikia pamiršti kad dažnai kaina neina nei į viršų nei į apačią.

EUR/USD poros video apžvalgą rasite čia>

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė. Plačiau apie tai: privatumo politika.
Sutinku    Nesutinku