BTC

2020 rugsėjo 15 d.

Žvilgsnis iš arčiau į BitkoinąBTC. Bazinė ir orientacinė kriptovaliuta kurią stebi kiekvienas kuris domisi ne tik kriptovaliutų rinka, bet ir apskritai investavimu į finansų rinkas. Pastebėjome, kad 10.000 USD kainos lygis kol kas neįkandamas. Tai vadinama palaikymu, šiuo atveju tai (stiprus palaikymas). Niekas neleis mokėti mažiau.

Jei nuo 12.000 USD kainos reikėjo uždarinėti pozicijas ir fiksuoti pelnus tai dabartinėje situacijoje nuo 10.000-10.800 suradus techninius signalus galimas pirkėjų stiprėjimas. Tiesą sakant tinkamų progų jau buvo ir tie kas pasinaudojo dabar gali jaustis laisviau.Strong support 10.000 by ArturasPapeckys on TradingView.com


Stebint praeito mėnesio situaciją galima argumentuoti esamus pirkėjus ir prognozuoti kainos kilimą. Išsikvėpimas prasidėjo ties 12.000 USD ir atsirėmė į 10.000 todėl prekybos amplitudė laibai aiškiai apibrėžta. Kodėl prognozė palankesnė pirkėjams? Pagrindinė tendencija aukštyn. Praeito mėnesio uždarymo kaina virš 10.000. D1 grafike paskutinių dienų kainos uždarymai virš 10.000 USD. Vakar dienos žvakė teigiama tad faktas, kad pardavėjų nėra tik pasitvirtina.

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė. Plačiau apie tai: privatumo politika.
Sutinku    Nesutinku